Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Inauguracja sezonu wędkarskiego 2017 przez młodych wędkarzy

Administrator 26 kwietnia 2017, 22:22

22 kwietnia 2017 r. na Zalewie Koszyckim w Pile odbyły się zawody wędkarskie Koła PZW „Gwda” w Pile – „Otwarcie sezonu 2017 o Puchar P.H. Bafra Piła „. Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. Ogółem startowało 18 wędkarzy, w tym 6 juniorów ze szkółki wędkarskiej. Po zakończeniu zmagań wędkarskich w trudnych warunkach atmosferycznych, Komisja sędziowska pod przewodnictwem p. Zenona Adamczyka, przystąpiła do podsumowania zawodów w kategorii juniorów.

Wyniki zawodów w kategorii juniorów:
1 miejsce – SIEKIERA Dominik – 584 pkt,
2 miejsce – PIŁAT Tymoteusz – 102 pkt,
3 miejsce – SZCZEPANIAK Daniel – 80 pkt,
4 miejsce – MARCINKOWSKI Mateusz – 24 pkt,
5 miejsce – KRZOSKA Oliwier – 20 pkt,
6 miejsce – MATKOWSKI Jakub – 16 pkt,

Zwycięzców w obu kategoriach Prezes P.H. Bafra p. Barbara Franczyk uhonorowała Pucharami. Przedsiębiorstwo Handlowe „Bafra” było sponsorem wszystkich nagród dla wędkarzy. Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało bony towarowe do zrealizowania w sklepie wędkarskim. Zawody zakończyły się wspólnym posiłkiem przygotowanym przez Zarząd Koła.
Gratulujemy sukcesów wędkarskich.
A.Górny