Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Administrator 2 września 2021, 20:14

1 września 2021 r. o godz. 9.00 w hali sportowej odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Niestety, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, dyrektor szkoły zdecydował, że w uroczystości wezmą udział tylko uczniowie klas pierwszych i czwartych, dla których początek roku jest także rozpoczęciem nowego etapu w życiu szkolnym. W uroczystości wzięli udział także uczniowie klasy 5a i 8c. Przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, uczniom, w tym ważnym dniu licznie towarzyszyli rodzice. Obecni byli także wychowawcy klas pierwszych: pp. Dominika Dryka, Joanna Stawicka – Pipowska
i Małgorzata Staniszewska oraz wychowawcy klas czwartych: pp. Maciej Dobosz, Agnieszka Czobit i Karolina Świgoń. Pozostałe klasy spotkały się w wyznaczonych salach ze swoimi wychowawcami.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych, który powitał wszystkich po wakacjach i życzył uczniom bezpiecznego i spokojnego pobytu w szkole. W dalszej części przemówienia pan dyrektor omówił najważniejsze zasady funkcjonowania szkoły podczas epidemii. Po przemówieniu dyrektora i krótkiej części artystycznej uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami. Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym!