Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Administrator 2 września 2020, 20:29

1 września 2020 r. o godz. 9.00 odbyło się na boisku szkolnym uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Niestety, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, dyrektor szkoły zdecydował, że w uroczystości wezmą udział tylko uczniowie klas pierwszych i czwartych, dla których początek roku jest także rozpoczęciem nowego etapu w życiu szkolnym. Przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, uczniom, w tym ważnym dniu licznie towarzyszyli rodzice. Obecni byli także wychowawcy klas pierwszych: pp. Hanna Włoch, Mirosława Zart – Buszka i Dorota Sokołowska oraz wychowawcy klas czwartych: pp. Joanna Jaruga, Agnieszka Łajdych i Magda Juszczak.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych, który powitał wszystkich po wakacjach i życzył uczniom bezpiecznego i spokojnego pobytu w szkole. W dalszej części przemówienia pan dyrektor omówił najważniejsze zasady funkcjonowania szkoły podczas epidemii. Po przemówieniu dyrektora uczniowie klas pierwszych udali się do sal na spotkania z wychowawcami, a uczniowie klas czwartych spotkali się
z wychowawcami na boisku.
Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym!

Scroll Up