facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Administrator 4 września 2019, 16:15

2 września 2019 r. o godz. 9.00 cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
Gorąco powitano najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, a mianowicie klasy najmłodsze, czyli klasy pierwsze oraz klasę czwartą. Pierwszoklasistów na uroczystość wprowadziły ich wychowawczynie: pp. Monika Chmielewska, Elżbieta Wrzesińska i Angelika Adamska.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych, który powitał wszystkich po wakacjach i życzył wszystkim uczniom samych piątek i szóstek, a zwłaszcza uczniom klas ósmych, przystępującym w tym roku do egzaminu zewnętrznego. Na zakończenie pan dyrektor przekazał informację, że zgodnie z uchwałami Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej od początku roku szkolnego w szkole obowiązuje zakaz posługiwania się telefonami komórkowymi oraz innym sprzętem elektronicznym.
Po przemówieniu dyrektora uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami.
W tym samym dniu, 2 września 2019 r. o godz. 11.00, odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego, która miała miejsce w sali RCK. Stałym elementem Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego jest ślubowanie nauczycieli, którzy w trakcie wakacji zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego, jakim jest nauczyciel mianowany. Wśród nowo mianowanych nauczycieli, którym po ślubowaniu zastępca prezydenta Krzysztof Szewc wręczył akty ślubowania, byli także nauczyciele z naszej szkoły: p. Danuta Bogusławska – nauczyciel wspomagający, p. Monika Chmielewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz p. Agnieszka Zühlke – nauczyciel wspomagający.
Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym!

Scroll Up