Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Administrator 5 września 2017, 20:40

Dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00 cała społeczność uczniowska uczestniczyła w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Ze względu na warunki atmosferyczne, uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej.
Gorąco powitaliśmy najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, a mianowicie klasy najmłodsze szkoły podstawowej, klasy pierwsze.
W nowym roku szkolnym obowiązki dyrektora szkoły przejął pan Szymon Frydrych, który w swoim przemówieniu poinformował wszystkich o zmianach ministerialnych, a dokładnie o tym, że budynek do którego teraz uczęszczamy to Szkoła Podstawowa nr 3. Pan Dyrektor został serdecznie przywitany przez uczniów, a wyrazem tego był upominek od samorządu uczniowskiego. Zdradzę Wam, że to kubek, pokryty tablicówką.
Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom samych piątek i szóstek i my do tych życzeń również się dołączamy i trzymamy kciuki za Wasze, nawet najdrobniejsze sukcesy.

Julia Kamińska-Jachnik, prowadząca uroczystość
Agnieszka Czobit, organizator uroczystości