facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

I miejski Konkurs Wiedzy Informatycznej

Administrator 18 czerwca 2018, 14:35

5 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się I Miejski Konkurs Wiedzy Informatycznej pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły dla uczniów klas siódmych. W przerwie konkursu odbyło się spotkanie z przedstawicielem Szkoły Policji st. sierż. Jakubem Rzepką na temat „Bezpieczeństwo w sieci”. Laureatom konkursu nagrody w imieniu Prezydenta wręczył dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych. Po sprawdzeniu testu okazało się, że I miejsce zajął przedstawiciel SP-4, II miejsce zdobył uczeń SP-3, a III miejsce uczeń z SP-2. Gratulujemy!

Scroll Up