facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym

Administrator 7 marca 2019, 10:21

6 marca 2019 r. zostały ogłoszone wyniki w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. „Zima w origami”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Pile. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie zimy z zastosowaniem techniki płaskiego origami. Naszą świetlicę reprezentowały: Anna Buda, Karolina Dominikowska i Olga Palińska. Wszystkie dziewczynki zostały zauważone przez komisję konkursową. Bardzo nam miło, że I miejsce przyznano pracy, której autorką była Anna Buda, a wyróżnienia otrzymały Karolina Dominikowska i Olga Palińska. Laureatkom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Scroll Up