Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

I miejsce i wyróżnienia w konkursie plastycznym „Jakie znasz zawody”

Administrator 20 grudnia 2016, 08:29

Tagi:

15 grudnia 2016r. w naszej szkole odbyło się wręczenie dyplomów, nagród oraz podziękowań za udział w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczną w Pile pt. „Jakie znasz zawody?”. Konkurs był organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Odkryj swój talent!” Festiwal Zawodów-Wybierz przyszłość- wybierz zawód. Laureatom konkursu nagrody i dyplomy wręczyła p. Anna Oleszczyk doradca zawodowy pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną przedstawiającą wybrany przez siebie zawód. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy IIB Dominika Grudzień, wyróżnienia otrzymali Kaja Kręcka z klasy IIB oraz Krzysztof Jasiak z klasy IID, podziękowanie za udział w konkursie otrzymała Aleksandra Feldman klasa IIB. Uczniowie nagrodzeni jak i wyróżnieni otrzymali w nagrodę karnet upominkowy do sieci sklepów Empik.

Małgorzata Gracz