Grand Prix XXVII EdycjiPilskich Czwartków LA

Administrator 6 czerwca 2023, 08:27

1 czerwca 2023 r. odbył się meeting kończący 27 edycję jako Grand Prix Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych. Nie zabrakło w nim uczniów naszej szkoły, którzy podejmują trud całorocznych zmagań. Gratulujemy wytrwałości i uzyskanych wyników naszym reprezentantom: Fabianowi Klorkowskiemu (4a), Lenie Witos, Alicji Markiewicz (5b), Milenie Banaś, Mai Blazik (6b), Julianowi Grzegorczykowi (5a), Iwanowi Werhunowi (7a). Starty, wyniki i punkty uzyskane w mitingach i Grand Prix całej 27 edycji Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych dają dziewczętom i chłopcom nominację do reprezentacji na XXIX Finały Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych, które odbędą się w dniach 17-18 czerwca na stadionie AZS w Łodzi. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.