Gimnazjaliści z klas III na Targach Szkół Ponadgimnazjalnych

Administrator 1 kwietnia 2017, 08:15

18.03.2017. na terenie hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile odbyły się Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych. Młodzież naszej szkoły kończąca gimnazjum od kilku lat bardzo chętnie odwiedza targi, aby zapoznać się z ofertami szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta i okolic, tak było również i w tym roku. Gimnazjaliści mieli możliwość porozmawiania z uczniami, nauczycielami wybranych szkół, otrzymali ulotki informujące o kierunkach, które będą obowiązywały od nowego roku szkolnego. Zaopatrzyli się również w informator edukacyjny dla gimnazjalistów na rok szkolny 2017/2018 w którym zawarta jest szczegółowa oferta szkół, jak również informacja o zmianach w systemie edukacji oraz jakie kryteria będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji do klas I Publicznych Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

Małgorzata Gracz