Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Gimnastyka korekcyjna w klasach I

Administrator 24 czerwca 2019, 08:26

Roczny cykl zajęć gimnastyki korekcyjnej w klasach pierwszych prowadzony przez p. Joannę Stawicką – Pipowską dobiegł końca. Zajęcia będą kontynuowane w następnych latach. Dzieci podczas świetnej zabawy jednocześnie ćwiczyły autokorektę postawy oraz wyrabiały prawidłowe nawyki. Nie zabrakło też ćwiczeń relaksacyjnych. Różnorodne pomoce zachęcały uczniów do ćwiczeń. Był dzień biały, podczas którego dzieci podnosiły stopami patyczki, chusteczki, wełnę oraz waciki. Były też dni kolorowe. Uczniowie mieli do zabawy pchełki, piórka, korki, gumowe zwierzęta oraz kolorowe miseczki. Najbardziej polubiły zabawę w rekina z chustą animacyjną, zabawę w murarza oraz wyścigi na materacach. Podobało się też im pisanie stopami. Powstała nawet gazetka z pracami plastycznymi. Zatem ćwiczmy kiedy się da, podczas zabawy, oglądania telewizora, czytania książki. Zachęcamy też do chodzenia boso. A będzie teraz latem mnóstwo okazji do tego. Piasku nad morzem czy jeziorem nie zabraknie. Życzymy udanych wakacji.

Scroll Up