Gala Wolontariatu w Poznaniu

Administrator 16 grudnia 2018, 18:00

„Serce jest bogactwem,
którego się nie sprzedaje ani się nie kupuje,
ale ofiarowuje”
(Gustave Flaubert)

12 grudnia 2018 r. w Sali Ziemi MTP w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Wolontariusza. Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile otrzymało zaproszenie na tę uroczystość. Wolontariusze – reprezentanci naszego Koła wraz z koordynatorami p. Małgorzatą Lipska i p. Agnieszką Zühlke godnie reprezentowali naszą szkołę podczas gali.
Podczas uroczystości odbyło się podsumowanie Wielkopolskiego Konkursu Barwy Wolontariatu i Konkursu Poznański Wolontariusz Roku. Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Pile, z którym współpracujemy już drugi rok, otrzymało tytuł laureata w kategorii organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi. Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia!
Na zakończenie gali wystąpił Kamil Bednarek wraz z zespołem. Dla naszych Wolontariuszy było to niesamowite i wspaniałe przeżycie! Tym bardziej, że otrzymaliśmy autograf od artysty!