Gala Wolontariatu

Administrator 13 lutego 2019, 21:33

8 lutego 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu podsumowująca wyniki konkursu „Barwy Wolontariatu 2018”. Wolontariuszka Dominika Olejniczak wraz z koordynatorkami Szkolnego Koła Wolontariatu godnie reprezentowały naszą szkołę podczas uroczystości.
Podczas Gali podziękowano Wolontariuszom za budowanie wrażliwości wolontariackiej w Wielkopolsce, otwarcie na drugiego człowieka oraz udział w regionalnej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu 2018”. Takie podziękowania otrzymały uczennice naszej szkoły Dominika Olejniczak i Weronika Wańczak, uczennice klasy trzeciej gimnazjum. Po uroczystych podziękowaniach mieliśmy okazję wysłuchać krótkiego wykładu o możliwościach aktywności wielkopolskich wolontariuszy w Europie i na świecie. Na zakończenie Gali wysłuchaliśmy koncertu gry na wiolonczeli i na fortepianie przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Pile.