Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Funkcjonariusze SOK w klasach pierwszych

Administrator 28 stycznia 2020, 11:50

W czwartek, 23 stycznia 2020 r., w klasach pierwszych pojawili się strażnicy z pilskiej Straży Ochrony Kolei. W nienagannych mundurach i z pełnym ekwipunkiem, przeprowadzili oni w klasach pierwszych prelekcje na temat zasad bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas podróżowania pociągiem. Dodatkowo dzieci, usłyszały mnóstwo ciekawostek i faktów na temat specyfiki pracy strażnika. Miały okazję pooglądać i poprzymierzać poszczególne elementy bojowe, a niektórzy w pełnym umundurowaniu poczuli się jak ryba w wodzie. Podsumowując, były to udane zajęcia, a na koniec wszyscy zgodnie ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Scroll Up