Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Finał wojewódzki sztafety szwedzkiej

Administrator 12 października 2021, 21:25

11 października br. na stadionie lekkoatletycznym na Golęcinie w Poznaniu odbył się finał wojewódzki Festiwalu sztafet lekkoatletycznych. Znakomicie w imprezie zaprezentowali się nasi chłopcy: Jakub Wojcieszek (8a), Wojciech Markiewicz (8b), Oliwer Chowra (8b), Hubert Margowski (8b) oraz rezerwowy Oskar Matyszczak (8a) zdobywając II miejsce i srebrny medal w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafecie Szwedzkiej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dziewczęta w składzie: Marta Lewińska (8a), Maja Michalska (7a), Hanna Wilant (8a), Lena Adamczyk (8b) oraz rezerwowa Zofia Juszczak (8a) równie dobrze zaprezentowały się w sztafecie poprawiając swój rekord, co przełożyło się na IX miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!