Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Finał Powiatu w Futsalu klas 4 – 6

Administrator 14 stycznia 2022, 11:15

W czwartek 16 grudnia odbył się w Szkole Podstawowej w Ujściu Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Futsalu klas 4 – 6. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Filip Rysiewski, Nikodem Kończak i Oliwier Otto (7a), Jakub Jarosz (6a), Michał Olechnowicz (5a) oraz Julian Grzegorczyk, Wojciech Róg, Oliwia Jarosz, Szymon Muszyński i Adrian Grudzień (4a). Opiekunem zespołu był p. Maciej Dobosz.
W finale udział brało 6 zespołów wyłonionych w eliminacjach. Nasz zespół trafił do grupy z reprezentacjami SP nr 2 w Pile i SP Ujście . Pierwszy mecz z SP nr 2 w Pile zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 5-0, drugi mecz w grupie również wygraliśmy, tym razem 3-0 z SP Ujście. W drugiej grupie zwyciężyła reprezentacja SP Łobżenica i z nimi spotkaliśmy się w finale. W finale, pomimo dużej przewagi, w regulaminowym czasie gry nie udało nam się strzelić bramki. Czekała nas 5 minutowa dogrywka. W dogrywce nasi reprezentanci spisali się znakomicie i strzelili przeciwnikowi 2 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2 – 0 i reprezentacja naszej szkoły została Mistrzem Powiatu Pilskiego w Futsalu. Królem strzelców turnieju został Michał Olechnowicz z klasy 5a.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!