Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Finał Powiatu Pilskiego w piłce nożnej halowej klas VII-VIII

Administrator 23 grudnia 2021, 18:42

W sobotę 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się Finał Powiatowy w piłce nożnej halowej. Reprezentanci naszej szkoły, pod opieką p. Krzysztofa Krogulca, wcześniej brali udział w turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Wysokiej. W turnieju tym nasi uczniowie zajęli I miejsce, czym zagwarantowali sobie udział w finale. W finale brały udział również reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Piły, Szkoły Podstawowej nr 11 z Piły oraz Szkoły Podstawowej ze Starej Łubianki. Do turnieju przystąpiliśmy z nastawieniem osiągnięcia czegoś większego niż tylko zaznaczenie swojej obecności. Optymizm naszych uczniów został potwierdzony świetnymi wynikami i dobrą grą z poszczególnymi szkołami.
Oto wyniki osiągnięte przez naszych uczniów: SP3 – SP11 – 5:2, SP3 – SP2 – 7:1, SP3 – SP Stara Łubianka – 6:0.
Na koniec turnieju nasza szkoła otrzymała puchar za zajęcie I miejsca oraz prawo reprezentowania powiatu w zawodach rejonowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Tyll, Filip Zdunek, Oliwier Chowra, Wojciech Markiewicz (uczniowie klasy 8b), Marcin Płachta, Mikołaj Płachta, Jakub Wojcieszek (uczniowie klasy 8a), Miłosz Wróblewski (uczeń klasy 7a).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!