Finał Mistrzostw Piły w Cztery Ognie

Administrator 13 lutego 2019, 21:17

2 lutego 2019 r. odbył się turniej Finałowy Mistrzostw Piły Szkół Podstawowych Klas IV w “Cztery Ognie” w kategorii dziewcząt zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3, Urząd Miasta i MOSiR w Pile. W mistrzostwach uczestniczyło 8 reprezentacji pilskich szkół (150 uczennic). Nasza reprezentacja pod kierunkiem p. Katarzyny Bielawskiej zajęła II miejsce.
Drużynę srebrnych medalistek tworzyły: Antonina Błoch, Nikola Borysewicz, Amelia Chlebek, Wiktoria Cichy, Michalina Cyperska, Nikola Czarnecka, Oliwia Gardocka, Paula Gniot, Wiktoria Grzegorczyk, Amanda Horst, Lena Jurgiewicz, Laura Juszczak, Marcelina Marciniak, Anna Mazurek, Maja Michalska, Nikola Skwarek, Oliwia Utecht, Katarzyna Wnuk.
Zawodniczki uczestniczące w finale otrzymały dyplomy, puchary, a reprezentanci szkół medale ufundowane przez Urząd Miasta Piły i MOSiR w Pile. Serdecznie gratulujemy!!!