Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Finał konkursu „KREW RATUJE ŻYCIE – KRWIODAWSTWO W OCZACH DZIECI”

Administrator 8 grudnia 2021, 19:24

3 grudnia 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego przeprowadzonego przez Szkolne Koło PCK „KREW RATUJE ŻYCIE – KRWIODAWSTWO W OCZACH DZIECI”. Przedsięwzięcie było adresowane do uczniów edukacji wczesnoszkolnej.
W konkursie zwyciężyła Wanessa Pieczul (2a), II miejsce zajęła Wiktoria Witos (1c), III miejsce zdobył Wojciech Poczesny (2a), a wyróżnienie zdobył Antoni Konik (1b). Wszystkim uczestnikom konkursu nagrody wręczył fundator – pan Mirosław Welc, prezes Oddziału Rejonowego PCK w Pile i opiekun Szkolnego Koła PCK pani Marzena Ślebioda.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów oraz rozwijania i pogłębiania zainteresowań plastycznych.