Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Festyn na Dzień Dziecka

Administrator 6 czerwca 2019, 21:58

31 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia dziecka. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli, Rady Rodziców i Rady Osiedla Staszyce festyn spełnił najśmielsze oczekiwania naszych małych i dużych uczniów. Było wiele konkurencji, np. przelewanie wody, quiz, łowienie rybek, gra w balony z wodą i wiele innych. Wielkim powodzeniem cieszyła się biblioterapia zaproponowana przez nauczycieli – bibliotekarzy, ale także malowanie twarzy przeprowadzone przez wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Zaliczenie każdego stanowiska z różnorodnymi konkurencjami pozwalało na uzyskanie dla całej klasy słodkiej nagrody, które ufundowała Rada Rodziców.
Na głodnych i spragnionych czekały kiełbaski z grilla, ciasto i napoje przygotowywane przez Rodziców oraz grochówka w szkolnej stołówce.
Kulminacyjnym punktem festynu była piana wytworzona przez strażaków na boisku, w której zanurzyli się prawie wszyscy uczestnicy festynu.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować podobnie efektowne zabawy dla naszych dzieci.

Scroll Up