Event lekkoatletyczny dla dzieci

Administrator 23 października 2017, 20:11

Tagi:

19 października 2017 r. przedstawiciele klas 1 – 3 szkoły Podstawowej pod opieką p. Angeliki Adamskiej wzięli udział Evencie lekkoatletycznym zorganizowanym w Szkole Podstawowej numer 2 w Pile. Każdy uczeń miał przydzieloną jedną konkurencję lekkoatletyczną.:
– rzut oszczepem: Maja Szmyt 1b, Norbert Wiglusz 1b, Marta Baranowska 2a, Eryk Kasiak 2a, Wiktoria Cichy 3c, Konrad Misterkiewicz 3c,
– bieg przez płotki: Amanda Meier 1b, Jan Ratajczak 1a, Anna Wenska- Michalska 2a, Marco Meier 2a, Michalina Cyperska 3c, Filip Rysiewski 3a,
– skok w dal z miejsca: Jagoda Martenka 1a, Michał Olechnowicz 1a, Klaudia Spednel 2a, Iwan Werhun 2a, Natalia Szatan 3c, Oliwier Otto 3c.
Po zakończeniu konkurencji indywidualnych przeprowadzona została sztafeta. Naszą szkołę reprezentowali w niej następujący uczniowie: Maja Szmyt, Michał Olechnowicz, Anna Wenska – Michalska, Marco Meier, Natalia Szatan i Oliwier Otto.
Po zakończeniu sportowych zmagań, przyszedł czas uroczystej dekoracji. W swoich konkurencjach medale zdobyli:
– rzut oszczepem: Maja Szmyt, Norbert Wiglusz, Marta Baranowska, Eryk Kasiak, Wiktoria Cichy,
– bieg przez płotki: Anna Wenska – Michalska, Marco Meier, Michalina Cyperska, Filip Rysiewski,
– skok w dal z miejsca: Michał Olechnowicz, Klaudia Spendel, Iwan Werhun, Oliwier Otto.
Sztafeta zajęła pierwsze miejsce i tym samym zdobyła pamiątkowe koszulki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a szkoła puchar.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo, a zwycięzcom i medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!