facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Administrator 21 października 2019, 20:36

W ubiegłym tygodniu (14 – 18 października 2019 r.) obchodzono Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. Z tej okazji uczniowie klas siódmych z inicjatywy p. Agnieszki Łajdych wzięli udział w warsztatach pt. „Poznaję siebie – moje umiejętności”, które przeprowadzili doradcy zawodowi z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile. Celem zajęć było wsparcie uczniów w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru dalszej drogi kształcenia, a szczególne zachęcenie ich do kontynuowania nauki w szkole, która daje uczniom możliwość zdobycia konkretnego zawodu.

Scroll Up