Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Europejski Dzień Języków

Administrator 26 września 2021, 16:44

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na plakat promujący naukę języków obcych. Piękne, kolorowe prace z niezwykle mądrymi hasłami ozdobiły drzwi do pracowni językowej. I miejsce w konkursie zdobyła Amelia Formela z klasy 5a, której hasło brzmiało „Ucz się języków, bo to podstawa. Wszystkich zrozumieć – to fajna sprawa”. Gratulujemy!
Ponadto, 23 września odbył się konkurs „Spell That!”, w którym uczestnicy musieli bezbłędnie przeliterować w języku angielskim podane słówka. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 8b oraz 7b, którzy zmierzyli się z coraz trudniejszymi słówkami w 9 rundach. Zwycięzcą został Błażej Wajer z klasy 7B. Serdeczne gratulacje!
„WITH LANGUAGES, YOU ARE AT HOME ANYWHERE” [Edmund de Waal]