Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Eliminacje Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

Administrator 22 stycznia 2020, 11:27

18 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Powiatu w Koszykówce dziewcząt rocznika 2007 i mł. Nasze dziewczęta, pod kierunkiem p. Marianny Rysiewskiej, dzielnie walcząc zajęły w nim III miejsce, które niestety nie dało awansu do finału. Zatem trenujemy dalej, by za rok poprawić ten wynik. Szkołę reprezentowały: Amelia Grochowska, Aleksandra Jagła, Zofia Juszczak, Marta Lewińska, Amelia Pabiś, Zuzanna Świerczek, Hanna Wilant, Zuzanna Załachowska (6a), Lena Adamczyk (6b) oraz Wiktoria Grzegorczyk i Maja Michalska (5a)

Scroll Up