Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

EKOMISJA – NIE MARNUJĘ – wręczenie nagród

Administrator 11 października 2020, 12:08

Od kwietnia do października 2019 r. nasza szkoła uczestniczyła w projekcie EKOMISJA-NIE MARNUJĘ w ramach Szkolnego Klubu Niemarnowania pod kierunkiem p. Magdy Juszczak. Celem przedsięwzięcia było zwiększenie świadomości ekologicznej wśród uczniów. Ekomisja cieszyła się dużym zaangażowaniem uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w licznych przedsięwzięciach, dlatego też 7 października 2020 r. do szkoły przybyli przedstawiciele Banku Żywności w Pile, którzy p. Magdzie Juszczak, szkolnemu koordynatorowi projektu, podziękowali za zaangażowanie uczniów i wręczyli nagrody za udział w projekcie.

Scroll Up