Egzaminy zewnętrzne

Administrator 9 maja 2019, 20:49

W tym roku szkolnym w naszej szkole 78 ósmoklasistów oraz 76 uczniów klas trzecich gimnazjalnych miało możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas egzaminów zewnętrznych na zakończenie szkoły.
W dniach 10 – 12 kwietnia 2019 r. gimnazjaliści rozwiązywali testy z przedmiotów humanistycznych, matematyczno – przyrodniczych oraz języków obcych (j. angielski i j. niemiecki) na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Z kolei uczniowie klas ósmych w dniach 15 – 17 kwietnia 2019 r. rozwiązywali testy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.
Na rezultaty przyjdzie nam czekać do 14 czerwca, a dobry wynik testów to przepustka do wymarzonej przez uczniów szkoły ponadgimnazjalnej lub średniej.
Trzymamy kciuki!