facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień stylizacji paznokci

Administrator 28 stycznia 2020, 11:57

Każdy z nas codziennie powinien przychodzić do szkoły w czystych, odpowiednio przyciętych paznokciach, jednak…. w piątek, 24 stycznia, każdy mógł przyjść do szkoły w pomalowanych paznokciach, gdyż tego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował dzień stylizacji paznokci. Tym, którzy tego dnia zapomnieli wyjść z domu w kolorowym manicure, dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego malowały paznokcie w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność stanowisku. Każda dziewczyna nie szczędziła lakieru na uzyskanie jak najlepszego efektu. Z możliwości stylizacji skorzystali również chłopcy, którym gratulujemy odwagi.
Wszystkie pomalowane paznokcie cechowały się bogactwem kolorów, pomysłowością i były przede wszystkim wesołe i zabawne.
Był to ostatni dzień przed feriami, jedyny w całym roku szkolnym, w którym uczniowie za zgodą pana dyrektora mogli korzystać z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Scroll Up