Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Kobiet w naszej szkole

Administrator 12 marca 2019, 19:55

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet – święto wszystkich Pań i Dziewcząt. Z tej uroczystej okazji chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich Pań oraz swoich koleżanek krótki program artystyczny. Było wesoło i zabawnie (zwłaszcza gdy panowie prezentowali swoje wdzięki przebrani za dziewczyny), ale i poważnie – na ręce płci pięknej skierowano cudowne życzenia z okazji ich święta. Ponadto, wszystkie Panie pracujące w naszej szkole otrzymały w imieniu chłopców wiosennego kwiatka, a dziewczynki pyszne cukierki.
Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego dla naszych Pań, a wszystkim aktorom grającym w przedstawieniu oraz chłopcom od sprzętu i wizażystkom bardzo dziękujemy! Byliście świetni!

Scroll Up