Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Języka Ojczystego

Administrator 22 lutego 2021, 15:13

21 lutego obchodzimy Dzień Języka Ojczystego. Dotychczas w naszej szkole braliśmy udział w licznych atrakcjach związanych z obchodami tego święta. Mimo,że w tym roku nasza nauka przebiega w formie zdalnej, nie zapomnieliśmy o naszej ukochanej polszczyźnie. Przygotowaliśmy plakaty poświęcone językowi polskiemu, a także rodzimym literatom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pracami. Zobaczcie, jakich błędów unikać, sprawdźcie, czy pamiętacie odmianę przez przypadki. Poznajcie słynne cytaty z literatury oraz sylwetki pisarzy, z których możemy być dumni. Autorzy prac: Hubert Cierpicki 6b, Zuzanna Maćkowiak 8b, Gabriel Sobolewski 6b, Julia Betyna 4b, Wojciech Błażejewski 8c, Aleksander Hryckiewicz 4b, Judyta Siatkowska 7b, Nikola Borysewicz 6d.

Scroll Up