facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Edukacji Narodowej

Administrator 16 października 2019, 17:47

14 października 2019 r. o godz. 1200 w sali Regionalnego Centrum Kultury odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli: Prezydent Miasta Piły p. Piotr Głowski, zastępca prezydenta p. Krzysztof Szewc, radni Rady Miasta Piły z przewodniczącą p. Marią Kubicą, dyrektorzy szkół i przedszkoli podległych Gminie Piła, dyrektorzy szkół i przedszkoli niepublicznych oraz przedstawiciele młodzieży ze szkół podległych Gminie Piła.
Po wysłuchaniu krótkiego koncertu pan prezydent wręczył listy gratulacyjne nauczycielom, którzy w czasie wakacji uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Wśród wyróżnionych nauczycieli były także nauczycielki z naszej szkoły: pp. Dominika Dryka i Katarzyna Połyniak.
Następnie pan prezydent przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.
Na koniec pan prezydent wręczył nauczycielom i dyrektorom szkół i przedszkoli nagrody Prezydenta Miasta Piły. Wśród laureatów nie zabrakło naszych przedstawicieli, nagrody otrzymały p. wicedyrektor Beata Senska i p. Dominika Dryka.

Scroll Up