facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Administrator 17 października 2018, 13:28

15 października 2018 r. o godz. 1500 w sali Regionalnego Centrum Kultury odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli: Senator RP p. Mieczysław Augustyn, poseł na Sejm RP p. Maria Janyska, Prezydent Miasta Piły p. Piotr Głowski, zastępca prezydenta p. Krzysztof Szewc, radni Rady Miasta Piły z wiceprzewodniczącą p. Marią Kubicą, dyrektorzy szkół i przedszkoli podległych Gminie Piła, dyrektorzy szkół i przedszkoli niepublicznych oraz przedstawiciele młodzieży ze szkół podległych Gminie Piła.
Po wysłuchaniu krótkiego koncertu operowego pan prezydent wręczył listy gratulacyjne nauczycielom, którzy w czasie wakacji uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Wśród wyróżnionych nauczycieli były także nauczycielki z naszej szkoły: pp. Ewa Jabłońska, Małgorzata Lipska i Anna Popławska.
Następnie pan prezydent przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. Na koniec pan prezydent wręczył nauczycielom i dyrektorom szkół i przedszkoli nagrody Prezydenta Miasta Piły. Wśród laureatów nie zabrakło naszych przedstawicieli, nagrodę otrzymała p. Anna Popławska, a wśród dyrektorów szkół nagrodzony został dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile p. Szymon Frydrych.

Scroll Up