facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Chłopaka w Power Banku

Administrator 2 października 2017, 21:23

28 września 2017 r. klasa VI B wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Lipską świętowała Dzień Chłopaka w Arenie Power Bank w Pile. Połączenie spotkania z emocjonującymi rozgrywkami w Laser Tag (elektroniczny paintball) miało  także na celu integrację zespołu klasowego.

Przed przystąpieniem do zabawy uczniowie zapoznali się z instruktażem,  następnie był czas na uzbrojenie (kaski, broń), a potem już tylko wielka zabawa w labiryncie. Po wyczerpujących zajęciach nastąpiło rozbrojenie uczestników i odczytanie przez organizatora wyników gry. Pełni wrażeń odpoczywaliśmy jedząc pizze  zasponsorowane przez rodzica (dziękujemy !). Po wielkich emocjach  i pozytywnych wrażeniach powróciliśmy do szkoły. Dzień Chłopaka  był bardzo udany i był to strzał w dziesiątkę.

Scroll Up