Dzień Chłopaka w 4a

Administrator 4 października 2020, 20:52

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji, mimo trwającej pandemii, dziewczynkom z klasy 4a sportowej wraz z wychowawcą p. Joanną Jarugą udało się zorganizować chłopcom bardzo sympatyczną niespodziankę. Najpierw klasowi panowie mogli kupić sobie wybranego lizaka w sklepiku szkolnym. Następnie, na boisku, wszystkie dziewczynki odczytały piękny wierszyk i złożyły swoim klasowym kolegom życzenia, wystrzeliwując spektakularne konfetti. Potem cała klasa sprawnie wszystko posprzątała i nadszedł czas grupowych zabaw i gier.
Lekcja na boisku minęła niezwykle szybko i przyjemnie. Uczniowie mieli okazję lepiej się poznać podczas wspólnych gier i zabaw. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania wszystko przygotowując samodzielnie. Wszystkiego najlepszego Chłopcy!