Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień bez przemocy

Administrator 23 stycznia 2020, 12:23

21 stycznia 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny Dzień bez przemocy. W tym dniu, ale tak naprawdę i w każdym innym, przyświecać powinna nam jedna zasada – zasada unikania przemocy. W przygotowania włączyły się wszystkie klasy 4-8. Każda przygotowała plakat pt. „Stop przemocy”, które podziwiać można w gablocie w holu szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeszli przez szkolne korytarze wykrzykując hasła przeciw przemocy, którymi to manifestowali uczniowskie NIE dla agresji i przemocy.
Dzisiejszy dzień był prawdziwą lekcją promującą postępowanie zgodne z zasadami i normami akceptowanymi społecznie. Po feriach odbędą się warsztaty dotyczące przemocy i agresji organizowane przez p. Małgorzatę Gracz i p. Agnieszkę Zühlke, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Scroll Up