Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dekorowanie szkolnej choinki

Administrator 8 grudnia 2021, 19:28

Zbliżają się jedne z najpiękniejszych dni w roku, Święta Bożego Narodzenia. To czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. W powietrzu unosi się już zapach choinki, wszystkich powoli ogarnia atmosfera dekoracji świątecznych, pierniczków, piosenek i oczywiście prezentów.
W naszej szkole również pragniemy stworzyć ten niepowtarzalny i ciepły klimat Świąt. Za wspaniały początek uznaliśmy dekorowanie szkolnej choinki! 6 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wspólne ubierali choinkę, która co roku ozdabiana jest między innymi elementami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów. Dzięki temu, wszyscy poczuli magię zbliżających się Świąt.