„Czyste powietrze”

Administrator 27 kwietnia 2019, 09:14

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile wzięli udział w konkursie ekologicznym „Czyste powietrze” zorganizowanym przez p. Małgorzatę Lipską i p. Agnieszkę Zühlke. 4 kwietnia 2019 r. laureaci oraz osoby, które wzięły udział w konkursie odebrały dyplomy i nagrody z rąk dyrektora szkoły. Wszystkie ulotki propagujące walkę ze smogiem na osiedlu Staszyce w Pile były bardzo ciekawe i pięknie wykonane! Dziękujemy Uczniom za udział w konkursie! Pamiętajcie, razem możemy walczyć o lepszą jakość powietrza na naszym osiedlu!
Wyniki konkursu są następujące: I miejsce: Jakub Wnuk (4a), II miejsce: Jakub Lenkiewicz (4c).
Dyplomy i nagrody za udział w konkursie otrzymali: Jakub Wojcieszek (5a), Szymon Skonieczny (8b), Nel Pawłow (8b), Aleksandra Bisingier (8c), Martyna Dach (3A), Dominika Olejniczak (3A).