facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Bal karnawałowy najmłodszych uczniów

Administrator 12 lutego 2018, 20:59

26 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 1-3, zorganizowany przez opiekunów Małego Samorządziku, pp. Monikę Chmielewską i Elżbietę Wrzesińską. Jak co roku na bal przybyło mnóstwo księżniczek, wróżek, supermenów, czarodziejów, gwiazd muzyki i innych wspaniałych przebierańców. Było dużo dobrej zabawy i szaleństwa! Pląsaliśmy w długim pociągu, tańczyliśmy „Kaczuszki” i wiele innych, znanych nam dobrze hitów, przy których uwielbiamy się bawić. Odbyło się też kilka konkursów, np. na najlepiej tańczącą parę, czy taniec w parach z balonem – to dopiero było wyzwanie! W przerwach udawaliśmy się do naszych sal lekcyjnych, w których czekał na nas pyszny poczęstunek, zorganizowany przez rodziców i wychowawców. Jak co roku – był to dzień pełen mnóstwa wrażeń. Już nie możemy doczekać się kolejnego balu. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Scroll Up