Bal karnawałowy klas 1-3

Administrator 27 stycznia 2023, 10:35

26 stycznia 2023 r. odbył się zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski i długo wyczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową krainę pełną wróżek, księżniczek, czarodziejów, bohaterów z różnych filmów i bajek. Było wiele radości i tanecznego szaleństwa przy znanych i lubianych przebojach muzycznych. Pani Anna Czechowicz zrobiła dzieciom niespodziankę, był pokaz zumby, tak zachęcający, że wszyscy włączyli się do tańca. Podczas przerw między tańcami i zabawami dzieci udawały się do swoich sal lekcyjnych na pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców i wychowawców. Po tak udanym dniu, pełnym miłych wrażeń i dobrej zabawy, uczniowie już nie mogą się doczekać kolejnej tanecznej zabawy karnawałowej.