Aromatyczna choinka

Administrator 19 grudnia 2017, 13:24

W tym roku uczniowie naszej szkoły stworzyli wspólną świąteczną dekorację wykonując na lekcjach wychowawczych bombki z przypraw tradycyjnie używanych w polskich domach podczas Świąt Bożego Narodzenia. Aromatyczne bombki to wynik konkursu, do którego przystąpiły wszystkie klasy 4 – 7 oraz drugie klasy gimnazjalne.
Choinka z klasowymi bombkami została wystawiona na holu I piętra. Towarzyszą jej informacje o egzotycznych przyprawach, które do nas przywędrowały z różnych stron świata. Organizatorkami były: nauczycielka geografii, Małgorzata Lipska i plastyki – Ewa Jabłońska
Bardzo dziękujmy wychowawcom i uczniom za piękne prace i pełne zaangażowanie. A oto wyniki konkursu: I miejsce – klasa gimnazjalna 2B, II miejsce – klasa 7a, III miejsce – klasa 4a i 6a.
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim życzymy wspaniałych, pachnących świąt!