Anglojęzyczne przedstawienie klasy 6b

Administrator 19 grudnia 2017, 15:20

18 grudnia 2017 r. w holu szkoły odbyło się anglojęzyczne przedstawienie o świętach Bożego Narodzenia pt. „Christmas” przygotowane przez klasę 6b i pod kierunkiem wychowawcy p. Joanny Jarugi. Były przygotowania do świąt, wigilijna kolacja, prezenty i kolędy. Nie obyło się również bez Maryi, Józefa i dzieciątka Jezus, których odwiedzili Trzej Królowie i Pasterze. Widownia mogła zobaczyć też świąteczne symbole – renifera, bałwanka i Gwiazdora. Występ uświetniły kolędy i piosenki świąteczne.
Bardzo dziękujemy uczniom klasy 6b za wielkie zaangażowanie i niezapomniany występ – byliście świetni!
Podziękowania należą się również pani Kamińskiej – Jachnik za nieocenioną pomoc w przygotowaniach, wszystkim gościom za wspaniałe zachowanie oraz chłopcom od nagłośnienia za niezawodność.
Merry Christmas!