Andrzejkowe wróżby w klasie 3a

Administrator 6 grudnia 2022, 13:50

W przededniu imienin św. Andrzeja, 28 listopada 2022 r., uczniowie klasy 3a postanowili w myśl przysłowia „Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze“, zajrzeć w swoją przyszłość. W klasie, która na ten czas zmieniła się w miejsce wróżb i zabaw zapanowała magiczna atmosfera, a każdy z uczestników starał się poznać tajemnice przyszłości wkraczając w nią z magicznym kluczem samodzielnie wykonanym. Wiele śmiechu i radości dostarczały wszystkim wróżby – tradycyjne ustawianie butów, czy przekuwanie papierowego serca z imionami być może przyszłych miłości. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy muzyce. Wszystko to oczywiście z przymrużeniem oka i przy słodkim poczęstunku w przygotowanej na tą okazję kawiarence „U Andrzeja”. Każdy uczestnik zabawy otrzymał „kieszonkowe” i za wszystkie smakołyki trzeba było „zapłacić”, odebrać resztę i uczyć się gospodarować pieniędzmi. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto więc o tym pamiętać.