facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Andrzejki w SP3

Administrator 30 listopada 2018, 17:11

Z okazji dzisiejszych andrzejek, Samorząd Uczniowski przygotował ciekawe atrakcje. Nauczyciele zostali obdarowani ciasteczkami z wróżbą przygotowanymi własnoręcznie przez przewodniczącą Samorządu Martynę Dach, a na przerwach, w kilku miejscach szkoły dziewczynki wróżyły wszystkim chętnym uczniom i nauczycielom. Każde stanowisko proponowało inne wróżby andrzejkowe. Ponadto odbył się konkurs na plakat o słynnym Andrzeju, w którym zaszczytne I miejsce zdobyła uczennica klasy 4e Zosia Bakoń. To kolejny radosny dzień w naszej szkole, pokazujący wielkie zaangażowanie uczniów z Samorządu.

Scroll Up