Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Andrzejki w klasie 6b

Administrator 8 grudnia 2022, 11:38

Koniec listopada to czas andrzejkowych obyczajów. Na ostatniej listopadowej lekcji wychowawczej klasa 6b wraz z wychowawcą zorganizowała zabawę andrzejkową, podczas której uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się, co czeka ich w bliższej lub dalszej przyszłości. Uczniowie mogli poznać imię swojej przyszłej wybranki lub wybranka, dowiedzieli się też w jakim zawodzie pracować będą w dorosłym życiu. Nie obyło się też bez tradycyjnej wróżby z butami. Spotkanie umilał poczęstunek, który dzieci same przygotowały. Czas zabawy i wróżb przebiegł w radosnej i beztroskiej atmosferze. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zakup słodyczy, owoców i napojów.