Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

AKCJA „POD BIAŁO-CZERWONĄ”

Administrator 11 października 2020, 12:19

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji „POD BIAŁO-CZERWONĄ”. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, w której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Aby nasza gmina mogła otrzymać maszty i flagi, musi zebrać odpowiednią liczbę głosów. By oddać swój głos wystarczy wejść na stronę:
https://bialoczerwona.www.gov.pl/.
W miejscu „Imię i nazwisko Lidera, który zachęcił Cię do oddania głosu” można wpisać SP 3 Piła. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę!
W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. Głosy można oddawać
do 11.11.2020 r.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!

Scroll Up