Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Akcja „Kup Pan szczotkę”

Administrator 15 stycznia 2021, 16:36

Po długiej przerwie Szkolne Koło Misyjne wznawia swą działalność. Tym razem opiekun Koła p. Ewa Koniec zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Kup Pan szczotkę” na rzecz Fundacji Redemptoriss Missio z Poznania. Polega ona na zbiórce szczoteczek oraz past do zębów (oczywiście nie używanych i zapakowanych) dla dzieci z Afryki, które uczęszczają do misyjnych szkół i przedszkoli. Dla wielu z ich to jedyne miejsce, w którym mogą zadbać o swoje uzębienie, tym bardziej, że często najbliższy gabinet dentystyczny znajduje się wiele kilometrów – czasami nawet setki, dalej. Wystarczy w dniach 25 – 29 stycznia przynieść do szkoły i w specjalnie przygotowanym pojemniku przy portierni pozostawić szczoteczki i pasty. Można dołączyć kartkę ze swoimi imieniem, nazwiskiem i klasą, a wtedy ofiarodawcy zostanie wpisana pochwała.

Scroll Up