facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

5b i 5c na bowlingu

Administrator 15 marca 2019, 14:28

13 marca 2019 r. uczniowie klas 5b i 5c wraz z wychowawczyniami p. Krystyną Bukowską i p. Julią Kamińską – Jachnik wybrali się na mistrzostwa w kręglach. Na kręgielni uczestnicy mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale również sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. W międzyczasie zajadali się pyszną pizzą. Czas wspólnej zabawy minął bardzo szybko. W drodze powrotnej zatrzymywaliśmy się przy pilskich pomnikach, wszak niedługo miedzy klasowy quiz wiedzy o Pile. Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do szkoły, myśląc już o kolejnym spotkaniu na torze.

Scroll Up