28 Finał WOSP w SP 3

Administrator 13 stycznia 2020, 15:36

„Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz.”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że już po raz trzeci w naszej szkole zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
12 stycznia 2020 r. to był naprawdę wyjątkowy i magiczny dzień. Co też się u nas w tym dniu działo? Przede wszystkim rodzice i dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej rozegrali między sobą zawody sportowe, kto chciał mógł sprawdzić swoje możliwości w „Kąciku gier planszowych”, można było także obserwować produkcję mydełek i je zakupić. Zmęczone ciała można było zregenerować w gabinecie masażu, a piękno poprawić w salonie urody. Głodni i spragnieni znaleźli pyszności w kawiarence prowadzonej przez Radę Rodziców. Kto miał trochę pieniędzy na zbyciu mógł zakupić różnorodne rzeczy na kiermaszu o nazwie „pchli targ” oraz w „Second handzie”. Dla odważnych i wesołych była możliwość zrobienia sobie wyjątkowych zdjęć w fotobudce. Kulminacją naszych działań były oczywiście aukcje różnorodnych rzeczy ofiarowanych nam przez sponsorów: rodziców, członków Rady Osiedla Staszyce, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły. Licytacje odbywały się w sali gimnastycznej w przerwach między zawodami sportowymi i przyciągnęły tłumy chętnych. Podczas aukcji można było wylicytować m.in.: torty, ekspresy do kawy, obrazy, zegarki, smartwatche, książki, pluszowe zabawki oraz wiele voucherów na różne usługi, od korepetycji z matematyki i języka angielskiego po wizyty w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.
Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się doskonale bawić i wspólnie zrobić naprawdę wiele dobrego. Atmosfery panującej tego dnia nie da się opisać słowami, trzeba to zobaczyć, ale najwcześniej za rok. Do zobaczenia!
Nieoficjalnie możemy ogłosić, ze pobiliśmy swój zeszłoroczny rekord!!! Zebraliśmy razem 29 148, 18 zł, które przekazaliśmy do sztabu w RCK w Pile.