facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

1b w Colours Factory

Administrator 31 maja 2019, 13:22

14 maja 2019 r. klasa 1b pod opieką wychowawczyni p. Dominiki Dryki udała się na wycieczkę do drukarni Colours Factory. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak powstaje druk oraz mieli okazję obserwować jak wygląda produkcja ulotek czy też gazetek reklamowych. Na koniec otrzymali piękne pamiątki: skoroszyty ze wspólnym zdjęciem i wydrukowane w formacie 3d inicjały imion. Serdecznie dziękujemy pracownikom drukarni za ciekawe zajęcia i kochanym mamom: p. Szelągowskiej i p. Namerle za pomoc w organizacji wycieczki.

Scroll Up